Професійний акаунт
8
Месяцев на сайте
Рекомендовать
Активных объявлений
17
Эксклюзивных объектов
0
Рекламная активность
532
Последний визит на сайт
сегодня

Продажа квартир (6)

  • Ан "Craft Housе"
    117 000 $
    1 427 $/м²

    Вячеслава Черновола ул., 91н

    3 комнаты
    82 / 60 / 16 м²
    этаж 8 из 8
    сегодня
    Продаж просторої 3-кімнатної квартири по вул. В.Чорновола 91Н Район Щасливого. Площа: 82 м² Новобудова, утеплений цегляний будинок Автономне газове опалення. Особливості квартири: • 3 окремі кімнати + велика кухня 16 м² • Тепла підлога ( ванна та туалет ) • З техніки посудомийна машина, газова поверхня,електро духовка. холодильник,пральна,машинка,кондиціонер. • Залишається всі меблі . • Дві дитячі кімнати,облаштовані для хлопчика та дівчинки. • Гарний краєвид на озеро (захід сонця у вечері). Переваги: ✅ Автономне газове опалення — тепло...
    PRO аккаунт
    Риелтор
  • Ан "Craft Housе"
    75 000 $
    995 $/м²

    Назара Небожинского ул. (Павлюченка), 18

    4 комнаты
    75 / 48 / 9 м²
    этаж 2 из 9
    сегодня
    🏠 Продам 4-кімнатну квартиру р-н Боярки, вул. Небожинського Простора квартира покращеного планування в цегляному будинку на 2 поверсі з 9. 📏 Загальна площа: 75,4 м² 🛋 Житлова площа: 48,3 м² 🍽 Кухня: 9,3 м² ✅ Кімнати ізольовані ✅ Роздільний санвузол ✅ Є гардеробна ✅ Великий засклений балкон ✅ Залишаються всі меблі та техніка — можна заїжджати і жити! ✅ Автономне газове опалення ✅ Створене ОСББ 🚆 Зручна транспортна розв’язка, поруч школи, садочки, магазини, зупинки громадського транспорту — все необхідне для комфортного життя. 💰 Ціна 76000 у.о [телефон скрыт], [телефон скрыт]Таня Ан. Craft House
    PRO аккаунт
    Риелтор
  • Ан "Craft Housе"
    63 000 $
    1 086 $/м²

    Владимира Стельмаха ул. (Курчатова), (Будинок)

    3 комнаты
    58 / 36 / 8 м²
    этаж 1 из 5
    сегодня
    🏡 Продам 3-кімнатну квартиру покращеного планування! 📍 Вул. В.Стельмаха , район Відінського кільця ✨ Цегляний будинок, 1 поверх із 5 🔸 Площа 58 м², кухня 8 м² 🔸 Кімнати ізольовані, санвузол роздільний 🔸Житловий стан. 🔸Засклений балкон. 🛋 Цілодобово гарячаи вода,газова колонка. 🚗 Зручна локація, поруч транспорт і вся інфраструктур 💰 Квартира готова до комфортного проживання! Ціна 63000$ 📞 Дзвони — домовимось про перегляд!...
    PRO аккаунт
    Риелтор
  • Ан "Craft Housе"
    58 000 $
    1 144 $/м²

    Гайдамацкая ул. (Марфи Струтинської), 31

    2 комнаты
    51 / 29 / 8 м²
    этаж 8 из 10
    сегодня
    🔥 Вигідна пропозиція! Продаж 2-кімнатної квартири в районі Чайки вул. Гайдамацька Цегляний будинок, 8 поверх із 8 Загальна площа — 50,7 м² ✔️ Житловий стан ✔️ Гаряча вода бойлер ✔️ Кімнати роздільні Роздільний санвузол ✔️ Зручне розташування — все поруч. Квартира продається з меблями +кондиціонер. Школи, садочок, супермаркет. Ціна 58000 у.о 📩 Пишіть або телефонуйте — домовимось про перегляд! [телефон скрыт]Таня Ан Craft House
    PRO аккаунт
    Риелтор
  • Ан "Craft Housе"
    39 500 $
    1 162 $/м²

    Кравчука ул., 16

    1 комната
    34 / 18 / 8 м²
    этаж 5 из 9
    сегодня
    🏡 Продам 1-кімнатну м. Луцьк ✨ 5поверх із 9 🔸 Площа 34 м², кухня 7.8 м² 🔸 В квартирі зроблений частковий ремон. Санвузол роздільний Опалення централізоване . 🚗 Зручна локація, поруч автовокзал та залізничний вокзал, парк біля будинку, школа, гіпермаркет Ціна 41500$ 📞 Дзвони — домовимось про перегляд! [телефон скрыт],[телефон скрыт]Таня Ан "Craft Housе"
    PRO аккаунт
    Риелтор
  • Ан "Craft Housе"
    55 000 $
    1 116 $/м²

    Евгения Коновальца ул., 3

    2 комнаты
    49 / 28 / 8 м²
    этаж 13 из 14
    сегодня
    🔥 2-кімнатна квартира, Фреш (вул. Коновальця), панорамний вид Продам двокімнатну квартиру в цегляному будинку, 13/14 поверх. 📐 Площа 49,3 м² ✔️ Окремі кімнати (12,2 та 15,5 м²) ✔️ Кухня 8 м² ✔️ Роздільний санвузол ✔️ Житловий стан 🌇 Великий засклений балкон з красивим видом на місто Два ліфти один пасажирський інший вантажний В будинку створенне ОСББ 📍 Топова локація: поруч зупинки транспорту супермаркети школи №25, №28 басейн, SkyUp 💡 Чудовий варіант для життя або здачі в оренду 📞 Телефонуйте — домовимось про перегляд! Ціна 55000 у.о [телефон скрыт], [телефон скрыт]Таня АнCraft House м. Рівне
    PRO аккаунт
    Риелтор
Вернуться ко всем предложениям
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.
Как верифицироваться через Дію?
Считайте QR-код сканером в приложении Действие и подтвердите авторизацию Действие.
QR-код для верификации через Дію
QR-код будет действителен еще 02:00
Как верифицироваться через Bankid?
Верификация BankID откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги:

1. Проверьте адресную строку браузера на наличие сообщения об ошибке или значка блокировки. Нажмите на него.
2. Если у вас установлен блокировщик всплывающих окон, временно отключите его для этого сайта.
3. Проверьте настройки вашего браузера и убедитесь, что блокировка всплывающих окон отключена или настроена на разрешение открытия данного окна.

Если проблема остается нерешенной, свяжитесь с нашей службой поддержки.